E-boek
Nederlands

Zijn nieuwe vriendin : ze wil jouw leven. Ze begint bij je zoon.

Michelle Frances (auteur)

Zijn nieuwe vriendin : ze wil jouw leven. Ze begint bij je zoon.

De internationale mega-bestseller: wereldwijd ruim 500.000 exemplaren verkocht

Voor de fans van Paula Hawkins, B.A. Paris en Karen Rose

Laura heeft het allemaal: een succesvolle carrière, een prachtig huis in hartje Londen, een goed huwelijk en een sterke band met haar zoon Daniel. Dan ontmoet Daniel Cherry en wordt hij binnen een paar dagen smoorverliefd.

Titel
Zijn nieuwe vriendin : ze wil jouw leven. Ze begint bij je zoon.
Auteur
Michelle Frances
Taal
Nederlands
Oorspr. taal
Engels
Oorspr. titel
The girlfriend
Uitgever
Amsterdam: Boekerij, © 2022
1 digitaal bestand
ISBN
9789402318517